У Бєлгородській і Курській областях рф йдуть бої: туди увійшли російські добровольці
Легіон "Свобода росії", РДК та Сибірський батальйон зайшли до Курської та Білгородської області рф у рамках спільної операції.
Про це повідомив ексдепутат Держдуми рф Ілля Пономарьов, а також цю інформацію підтверджують Telegram-канали вищеперерахованих формувань.
"Прикордонна Лозова Рудка у Білгородській області повністю під контролем визвольних сил.
У Тьоткіно Курської області зараз йде стрілецький бій", - повідомив Пономарьов.
Легіон "Свобода росії" пише, що вони "мріють про росію, звільнену від диктатури путіна".
"Але ми не просто мріємо: ми докладаємо всіх зусиль, щоб ці мрії реалізувати. Ми відбиратимемо у режиму нашу землю сантиметр за сантиметром. Росіяни спатимуть спокійно, не боятимуться дзвінка у двері, будуть без побоювання говорити, що думають. Росіяни голосуватимуть за кого хочуть, а не за кого мають. Росіяни житимуть вільно", - йдеться у повідомленні.
Бійці Сибірського батальйону звернулися до жителів рф із закликом ігнорувати "вибори" путіна.
"Бюлетені та виборчі дільниці в даному випадку – фікція. Реально змінити життя на краще можна лише зі зброєю в руках. Кожен, хто не сприймає злиденне життя в тиранії, повинен зробити правильний вибір", - зазначають вони.
"Раніше ми говорили, що повалити злочинний диктаторський режим у рф мирно не вдасться. Його можна усунути лише зі зброєю в руках. Цієї ночі ми розпочали виконання обіцянки. Ідуть запеклі бої на території рф", - зазначає Сибірський батальон.
У місцевих пабліках побачили танки.

Речник ГУР Андрій Юсов прокоментував повідомлення про атаки: "Легіон "Свобода росії", РДК та Сибірський батальйон на території рф діють як самостійні підрозділи, оскільки складаються з громадян рф. Ймовірно, зараз відбувається спільна операція цих підрозділів".
Нагадаємо, у липні 2023 року російські батальони вже здійснювали рейди у Бєлгородську область, зокрема бої йшли у Шебекінському районі.
- 704 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 948
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 708
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 679
- Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині 07.08.2026 переглядів: 650


Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
