В окупованому Сєвєродонецьку почалися псевдовибори під дулами автоматів (ФОТО, ВІДЕО)
В окупованому Сєвєродонецьку під час дострокового “голосування” на виборах президента рф люди заповнюють бюлетені поруч з автоматниками.
Відповідне відео поширили окупаційні змі.
Дострокове “голосування” на виборах президента росії в окремих містах окупованої Луганщини триватиме до 14 березня. Зокрема, таке “волевиявлення” почалося й у населених пунктах Сєвєродонецької громади.
На пропагандистських відео з міста можна побачити, що члени виїзних “виборчкомів” заходять у помешкання маломобільних сєвєродончан разом з озброєними особами у військовій формі.

Інших “виборців” за допомогою рупора запрошують на “дільниці”, які організовані просто у дворах багатоповерхівок або на вулицях.
Кабінки на таких "дільницях" майже повністю відкриті, а поруч з людьми, які голосують, багато сторонніх спостерігачів.
Нагадаємо, на "муніципальних виборах" восени 2023 року люди на окупованій Луганщині також вимушені були визначатися з вибором кандидатів під прицілом автоматів поліціянтів, які супроводжували членів комісій.
- 793 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1058
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 436
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 421
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 400


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин