Росіяни атакували поблизу двох сіл на Луганщині
Українські військові тримають оборону у районах Стельмахівки та Білогорівки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За словами очільника Луганщини Артема Лисогора, минулої доби росіяни атакували й на Куп’янському, й на Лиманському напрямках.
«Зокрема, бойові зіткнення відбулися поблизу Стельмахівки та Білогорівки. Українські воїни тримають на цих ділянках оборону» - розповів очільник Луганщини Артем Лисогор.
За його словами, авіаційних ударів противник завдав по Надії та Білогорівці. У Невському пролунало чотири вибухи.
«Село, де ще залишаються десятки людей, знов потрапило під ворожий обстріл. Проте, туди, а також до Новолюбівки, вчора вдалося проїхати й роздати місцевим хліб, продукти та медикаменти», – поінформував Лисогор.
Раніше повідомлялося, що авіаударів з боку окупантів зазнали Білогорівка та Серебрянське лісництво.
- 661 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 NRC частково відновлює надання грошової допомоги ВПО - хто може отримати
- 17:20 У середу в частину України прийде похолодання, а в іншу частину - дощі
- 17:00 ВПО запрошують на серію безоплатних бізнес-тренінгів у Дніпрі
- 16:46 США зірвали у G-7 засудження російського ракетного удару по Сумах, - Bloomberg
- 16:00 Рубіжанська МВА має намір закупити дитячих путівок на 2,5 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4327
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися 14.04.2025 переглядів: 2569
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2209
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2157