Подвійна ракетна атака на Одесу: загинули 20 людей, у місті оголосять жалобу (ФОТО, оновлено)
Армія рф вдень, 15 березня, двічі завдала ракетного удару по Одесі, загинули 20 людей.
Як повідомляє Одеська ОВА, серед загиблих місцеві жителі, медик та рятувальник. Ще 70 людей з пораненнями у лікарні.
"Завтра в Одесі та області буде оголошена жалоба", - зазначається у повідомленні.
"Тим часом вже понад 200 одеситів та гостей міста після ворожої атаки здали кров для постраждалих, ще близько сотні людей стоять у чергах біля пунктів прийому", - повідомляє ОВА.

За даними Нацполіції, пошкоджені 10 приватних будинків, станція технічного обслуговування, газопровід низького тиску та два пожежно-рятувальні автомобілі. Тривають роботи з ліквідації пожежі газопроводу та приватного будинку.
Нагадаємо, армія рф з вечора 14 березня до ранку 15 березня завдавала ударів "шахедами" по території України. На Вінниччині "шахед" влучив у житловий будинок в Немирівській громаді. Під завалами загинуло подружжя.
- 755 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 827
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 670
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 650
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 447






Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході