Найкращий результат у своїй історії: Україна показала новий рекорд на Кубку світу

Україна на Кубку світу показала найкращий результат у своїй історії зі стрибків з трампліна.

Про це повідомляє "Суспільне. Спорт".

Зазначається, що Євген Марусяк побив власні рекорди на етапі в норвезькому Вікерсунді. Він фінішував одинадцятим, стрибнувши на польотному трампліні на 216.5 м.

Його дистанція стала його другим найкращим результатом в історії України за дальністю стрибка.

Попередній рекорд у змаганнях Кубка світу від України також належав Євгену.

Наразі він покращив свій результат на 7 позицій.

Також зазначається, що 15 березня Марусяк встановив рекорд України за дальністю польоту на дистанцію у 223 метри.

Нагадаємо, що луганська спортсменка завоювала три золотих медалі на всеукраїнських змаганнях з важкої атлетики.