Луганчани можуть отримати звання «Молодіжна рада року» – як проголосувати
Луганська молодіжна рада бере участь у голосуванні «Молодіжна рада року». Конкурс «Золотий фліпчарт» покликаний зібрати та розповісти історії боротьби громадського сектору в умовах війни, відзначити та мотивувати українців й надалі працювати задля Перемоги України.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«У номінації «Молодіжна рада року» представлено Луганську обласну молодіжну раду. Ця номінація покликана відзначити молодіжну раду, яка об’єднала навколо себе активну молодь задля реалізації волонтерських та інших ініціатив, спрямованих на пришвидшення нашої Перемоги», – йдеться у повідомленні.
Увага прикута до реалізованих молодіжних проєктів, які допомагали військовим, ВПО, молоді та іншим, хто постраждав внаслідок війни.
Проголосувати можна за посиланням.
Нагадаємо, директорка Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень Ганна Рясна отримала звання лауреата премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.
- 529 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Пільгова іпотека для ВПО: як спрацювала держпрограма станом на кінець 2025 року
- 16:00 ЛОВА: Шахтарі з окупованої Луганщини залишилися без обіцяних виплат перед святом
- 14:00 Понад 158 млн грн – на Сили оборони: Рубіжанська МВА підсумувала виконання бюджету-2025
- 12:00 Луганчани продовжують подавати повідомлення про зруйноване майно: дані на початок січня
- 10:00 Рубіжне й Лисичанськ залишаються без світла, тепла й води: що каже окупаційна влада
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 665
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 591
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 559
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 472


Рубіжне й Лисичанськ залишаються без світла, тепла й води: що каже окупаційна влада
Сили оборони відбили 14 атак ворога на східних напрямках
На початок 2026 року Луганщина окупована на 99,6%, - DeepState