Рада оборони столиці не виключає загрозу проникнення російських ДРГ у Київ

Рада оборони столиці не виключає загрозу проникнення російських ДРГ у Київ

Рада оборони столиці не виключає загрозу спроб проникнення на територію Києва диверсійно-розвідувальних груп рф, залучення агентів російських спецслужб та інших ворожих елементів для дестабілізації ситуації в столиці.

Про це йшлося на засіданні Ради оборони, повідомляє КМВА.

Враховуючи цю інформацію, Рада оборони Києва прийняла рішення:

1) Невідкладно опрацювати питання щодо проведення надалі заходів в місті Києві, які передбачають залучення чисельної кількості людей.

2) Переглянути нормативно-розпорядчі документи щодо життєдіяльності громадян столиці з питань роботи громадського транспорту, проведення спортивних, культурних, освітніх, медичних, розважальних заходів, а також в місцях скупчення людей для забезпечення безпеки громадян.

3) Усім силовим та військовим структурам міста Києва відповідно до своїх повноважень посилити увагу до місць скупчення людей, забезпечити дотримання публічної безпеки і порядку в столиці. Забезпечити вжиття усіх потрібних заходів, які сприяють безпеці громадян Києва.

4) Усім відповідальним структурам та балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту забезпечити постійний доступ населення до укриттів та готовність пунктів незламності до використання.

"Окремо буде здійснюватися моніторинг соціальних мереж щодо поширення дезінформації, провокацій та іншої інформації спрямованої на дестабілізацію ситуації в столиці", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, СБУ затримала агентурну групу ФСБ рф у Києві і Одесі, яка готувала ракетні удари по Київській телевежі та підрозділах Генштабу ЗСУ.