Зеленський назвав напрямок нової роботи Данілова
Опубліковано 29.03.2024 - 16:05
Екссекретар РНБО Олексій Данілов працюватиме на дипломатичному напрямку.
Про це заявив президент Володимир Зеленський на засіданні РНБО.
На початку роботи засідання він подякував Данілову за роботу.
"Я хочу передусім подякувати Олексію Мячеславовичу. Дуже дякую за ці роки роботи – потужної, професійної. Олексій Мячеславович продовжить роботу на іншому напрямку, дипломатичному", – сказав Зеленський.
Також він назвав п'ять напрямків оновлення РНБО:
- Більше прогнозованості. Посилення можливості України прогнозувати та впливати на процеси, від яких залежить національна безпека нашої держави.
- Продовження виконання всіх поточних завдань системи РНБО. І особлива увага щодо санкційної політики нашої держави.
- Доктринальна робота. Чіткість національних орієнтирів і системність у їх реалізації – те, що потрібно і зараз, і після війни.
- Кібербезпека та інформація. РНБО має потенціал робити більше для захисту від ворожих дестабілізаційних операцій та координації всіх державних інституцій у цій сфері.
- Робота Ставки, проєкти рішень, контроль за виконанням рішень – усе це має бути продовжене. Пріоритет – це оборона держави та захист нашого суспільства.
Нагадаємо, 26 березня президент Володимир Зеленський звільнив Олексія Данілова з посади секретаря РНБО. Іншим указом Зеленський призначив новим секретарем РНБО Олександра Литвиненка, який був главою Служби зовнішньої розвідки.
- 619 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У мережі показали зграю безпритульних собак в окупованому Сіверськодонецьку (ВІДЕО)
- 09:10 ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові шпиталі
- 08:54 За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1289
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 1196
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1170
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1072


ЛОВА: на ТОТ Луганщини підлітків залучають до роботи на заводах, а студентів з рф відправляють у військові...
За добу на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів
У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини