Після "виборів" у рф готуються до протистояння з Європою і США – ГУР
Після псевдовиборів президента росії у москві активно готуються до протистояння з Європою.
Про це заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький у програмі “Security talks” на Апостроф TV.
Він повідомив, що плани та стратегія дій рф щодо України залишились незмінними: насамперед, йдеться про повну окупацію Донецької та Луганської областей.
"Ми це бачимо по тих активних штурмових діях, які веде рф", - пояснив сказав Вадим Скібіцький.
Зазначається, після "березневого фарсу", який у росії вважають виборами, путін зосередиться на продовженні агресивної політики.
"Він пройшов цей черговий етап безпосереднього утримання влади і зараз буде вирішувати ті завдання, які стоять перед ним стосовно України і не тільки. Така активна підготовка до можливого протистояння взагалі з Європою, з НАТО, зі США – це вже почалося на рівні заяв. Саме на це будуть зараз зосереджені всі зусилля", - сказав представник розвідки.
Варто додати, що протягом 15-17 березня в росії відбулися "вибори" президента. Їх переможцем оголосили путіна. Тому він залишається на цій посаді вже на п’ятий термін.
Нагадаємо, що путін підписав указ про весняний призов.
- 478 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 УВКБ ООН скорочує програми підтримки ВПО в Україні через брак фінансування, - ЗМІ
- 10:54 Між США та Україною залишаються серйозні розбіжності щодо рамкової угоди для завершення війни, - CNN
- 10:00 ЛОВА: Окупанти вчергове обіцяють відремонтувати систему опалення у Сіверськодонецьку
- 09:33 Трамп не виключає можливої зустрічі з Зеленським у Римі
- 09:00 росіяни атакували поблизу Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Одна з заступниць керівника Сєвєродонецької МВА отримала понад 1,2 млн зарплати 21.04.2025 переглядів: 4983
- Луганські ВПО можуть заселитися у модульні містечка у Львові – куди звертатися 18.04.2025 переглядів: 3072
- ВПО можуть отримати гроші на оренду житла від УВКБ ООН – куди звертатися 20.04.2025 переглядів: 2227
- Луганським ВПО пропонують житло у Дніпрі та на Прикарпатті – куди звертатися 22.04.2025 переглядів: 2084