Росіяни атакували Харків "шахедами", які влучили у житлові будинки: є загиблі і поранені (ФОТО)
Росіяни атакували Харків "шахедами", один з них влучив у 14-поверхівку. Є загиблі і поранені.
Про це повідомив мер міста Ігор Терехов
"Харків пережив тяжку ніч.Місто було атаковане "шахедами", які уразили житлові будинки. Один потрапив в 14-поверхову багатоповерхівку, що призвело до руйнувань квартир на декількох поверхах, а також до пошкодження зовнішньої стіни. Внаслідок ударів є поранені та загиблі", - повідомив він.
Крім того, під час повторної атаки на житловий будинок в іншому місці загинули троє рятувальників.
"Всього ж маємо чотирьох загиблих. Також серед постраждалих виявилася медсестра екстреної медичної допомоги, яка разом з бригадою прибула на місце подій для надання допомоги. Загальна ж кількість поранених різної ступені важкості - 12", - повідомив Терехов
У Нацполіції додали, що пошкоджені три багатоповерхівки, три одиниці пожежно-рятувальної техніки, два автомобіля швидкої допомоги, будівля лікарні.
Нагадаємо, російські пропагандисти, а також депутати Держдуми на ТБ просувають тезу про те, що рф має зруйнувати Харків і Одесу, а також Київ. Також на росТБ припинили казати про "братній народ", про те, що "армія рф не воює з цивільними".
Наприкінці березня депутат держдуми Андрій Луговий закликав влаштувати гуманітарну катастрофу для Харкова.
Пропагандист Сергій Мардан, який неодноразово закликав до геноциду українців, планував відправляти громадян України до таборів, закликає "розібрати Україну на цеглини".
- 604 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 На окупованій Луганщині вибухнув склад боєприпасів
- 10:15 ЛОВА: Окупанти змушують зареєструвати нерухомість до 1 липня, а через проблеми зв’язку пропонують інтернет у таксофонах
- 09:35 13 мінометних обстрілів здійснив ворог на Луганщині
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 697
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 525
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 437
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 435






ЛОВА: Окупанти змушують зареєструвати нерухомість до 1 липня, а через проблеми зв’язку пропонують інтернет у...
13 мінометних обстрілів здійснив ворог на Луганщині
«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах