Айкідоки Луганщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України

Айкидоки Луганщини вибороли 8 медалей на чемпіонаті України

Спортсмени з Луганщини завоювали дві золотих, п’ять срібних та одну бронзові медалі на чемпіонат України з айкідо серед різних вікових груп.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Так, Андрій Банніков посів 1 місце в номінації «Танто Рандорі» серед юніорів та молоді та 2 – в номінації «Опен Ката» серед молоді та дорослих.

Богдан Свілогузов отримав срібну медаль в номінації «Танто Рандорі» серед юніорів та молоді та посів 1 місце в номінації «Танто Тайсабакі» серед кадетів та юніорів.

Анзор Жердецький – завоював срібну медаль в номінації «Кокарі гейку» серед молоді та дорослих.

Климентій Сокуренко посів 3 місце в номінації «Кокарі гейку» серед молоді та дорослих та 2 – в номінації «Опен Ката» серед молоді та дорослих.

Михайло Месьянов виборов срібну медаль у номінації «Ніні дорі» серед юнаків старшого віку.

Підготував спортсменів тренер Михайло Глоба.

Змагання відбулися 13 квітня у Житомирі. У них взяли участь команди з Житомирської, Луганської, Київської, Донецької, Львівської, Дніпропетровської областей та з Києва.

Нагадаємо, вихованець сєвєродонецької КДЮСШ 1 став чемпіоном турніру з боксу «Молодь Переяславщини» серед молоді, юнаків та дівчат.