ЛОВА: Цивільних лисичан розстріляв ексбоєць «шторм-z», молодь з «лнр» у рф вчать пропаганді
В окупованому Лисичанську колишній боєць «шторм-z» вбив двох місцевих цивільних. Молодь із самопроголошеної «лнр» на державному рівні вчать розповсюджувати пропаганду рф.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, двох цивільних жителів Лисичанська розстріляв з автомата колишній боєць російського штурмового підрозділу «шторм-z». До повномасштабного вторгнення цей росіянин неодноразово відбував покарання за розбої, крадіжки та ДТП. Але за участь у бойових діях отримав право перебувати на волі.
Також повідомляється, що молодь з окупованої Луганщини зібрали у калузькій області рф. Там для них організували історико-просвітницький форум «курс молодого бійця. інформаційни фронт». У рамках національного проєкту «освіта», зазначили у ЛОВА, молодь вчать розповсюджувати російські наративи у соціальних мережах.
Нагадаємо, на Луганщині окупаційні загони «шторм-z» крадуть та продають військове майно рф.
- 745 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Трьом луганчанам, які воювали проти ЗСУ, загрожує 15 років ув'язнення
- 11:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
- 09:23 Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
- 21:24 Кадрові зміни, «Лісова дача» та житлові кредити: про що розповіла очільниця Сіверськодонецької МВА
- 19:55 «Завжди вболіваємо за справедливі рішення». Бойко прокоментувала підозру керівнику підрозділу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На окупованій Луганщині розпочалася валютна криза. Вода в Алчевську непридатна для використання 07.07.2026 переглядів: 1468
- На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном 07.07.2026 переглядів: 1072
- У Вінниці попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Олександром Ширяєвим 09.07.2026 переглядів: 871
- Пацієнти з Індонезії та Мексики: як дерматологиня з Сіверськодонецька здобуває третю спеціальність в Києві 08.07.2026 переглядів: 782


Трьом луганчанам, які воювали проти ЗСУ, загрожує 15 років ув'язнення
ЛОВА: На ТОТ Луганщини скаржаться на відбудову Лисичанська та готуються до масштабних відключень води
Вчора війська рф 23 рази обстріляли Луганщину
