ЛОВА: У Сєвєродонецьку привласнюють квартири, дітей у “лнр” вчать термінам пропаганди рф
У Сєвєродонецьку окупанти продовжують привласнювати квартири. У школах у самопроголошеній «лнр» вчитимуть дітей термінам зі словника державної політики рф.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у Сєвєродонецьку окупанти оприлюднили чергове оголошення щодо націоналізації порожніх квартир ще у двох багатоповерхівках. У власників є 30 діб, аби звернутися з паспортом рф і документами на право власності російського зразка.
Також повідомляється, що до шкіл самопроголошеної «лнр» доставили чергову порцію російської пропаганди. Відтепер педагоги, за інформацією ЛОВА, мусять навчати малечу і молодь термінам зі «Словника основних термінів, що мають відношення до сфери державної політики щодо захисту традиційних російських духовно-моральних цінностей, культури та історичної пам’яті».
«Там зібрані найважливіші, на думку «министерства просвещения», терміни, які мають донести поколінню майбутнього поточне значення виразів «іноземний агент», «громадянська ідентичність», «російське козацтво», «загроза національній безпеці» тощо», - розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, окупанти «націоналізуватимуть» порожні квартири.
- 921 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:14 Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+
- 14:00 Окупанти у Луганську притягнули до відповідальності студента за публікацію з місця «прильоту»
- 13:00 «Випробування на виживання»: мешканці будинку в Лисичанську розповіли, на що перетворилося його «відновлення»
- 12:00 Харченко передав поліцейським Луганщини 19 комплексів РЕБ та РЕР
- 11:00 У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1530
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1428
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1418
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1192


Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для...
«Випробування на виживання»: мешканці будинку в Лисичанську розповіли, на що перетворилося його «відновлення»
У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов
