На Вінничині розстріляли поліцейських – що відомо
20 квітня, близько 2 години ночі у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору. В авто були двоє чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських.
Про це повідомляє Національна поліція України (НПУ).
Зазначено, що від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений.
"На території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції", - йдеться у дописі.
У НПУ підкреслили, що наразі вживаються заходи для встановлення місцезнаходження та затримання осіб, причетних до вбивства нашого колеги.
Раніше ми вже писали, що у розшук оголосили патрульного поліцейського Луганщини за вбивство колеги.
- 794 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Під виглядом встановлення безкоштовних антен окупанти збирають дані про мешканців Луганщини, – Спротив
- 18:00 На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі
- 17:00 Двом сіверськодончанам погодили надання допомоги на створення бізнесу
- 16:00 Фонд Ukraine Aid International допомагатиме луганським ВПО
- 15:00 Сіверськодончанин завоював “бронзу” на змаганнях зі скелелазіння у Німеччині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5916
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3484
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2146
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1353