Окупанти на уроках вчитимуть дітей збирати БПЛА. Майже всі шахти визнали нерентабельними, - ЛОВА
У школах самопроголошеної «лнр» введуть урок з управління безпілотниками, окупанти визнали нерентабельними майже 100 зі 114 шахт сходу.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Із вересня при усіх школах самопроголошеної «лнр» запровадять курс з управління БПЛА. Офіційно управлінню безпілотниками навчатимуть у спеціалізованих гуртках, але їхнє відвідування буде обов’язковим. У якості наставників залучатимуть російських військових.
Майже 100 шахт зі 114 на сході визнані росіянами нерентабельними.
«Значну кількість цих підприємств до невтішних економічних показників довели самі загарбники. Не тільки відсутністю бажання вкладати гроші в розвиток сфери. А й, до прикладу, через примусову мобілізацію, коли на шахті «Червоний партизан» ледве збирали по шість чоловіків у зміну. Загалом на тимчасово окупованих територіях було мобілізовано майже 60 відсотків гірників», - зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, у таборах рф дітей з ТОТ робитимуть «патріотами».
- 425 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
- 09:30 Окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу двох сіл Луганщини
- 18:00 Псевдопрокурора з окупованої Луганщини в Івано-Франківську засудили до 15 років ув'язнення
- 17:00 Допомога Луганщини Силам оборони у 2025 році перевищила мільярд гривень
- 16:02 “Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 935
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 841
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 693
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 645


Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
Окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу двох сіл Луганщини
“Зафіксували влучання та пожежу”: у Генштабі підтвердили удар по Алчевському меткомбінату