МОМ планує побудувати близько 200 квартир для ВПО на Полтавщині
Міжнародна організація з міграції будуватиме на Полтавщині житло для ВПО.
Про це повідомляє Полтавська ОВА.
Заступник начальника Полтавської ОВА Володимир Василенко зустрівся з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ), де вони обговорили особливості втілення проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, які постраждали від війни».
«Полтавщина прихистила десятки тисяч переселенців. Нині в області зареєстровано понад 188 тисяч ВПО. У громадах облаштовано 64 місця тимчасового проживання. Та потреба в житлі залишається. Тому ініціатива реконструкції та будівництва доступного та соціального житла доволі актуальна», – Володимир Василенко.
Фахівців МОМ зацікавили 18 об’єктів (будівель та земельних ділянок) у Гадяцькій, Зіньківській, Кобеляцькій, Кременчуцькій, Лохвицькій, Миргородській, Полтавській, Хорольській громадах. Нині триває вивчення містобудівної документації, аналіз розвитку соціальної інфраструктури, перспективи працевлаштування людей, які проживатимуть у цих будинках.
«Наші фахівці не тільки детально розглядають документацію кожного об’єкта, ми відвідуємо їх безпосередньо в громадах. Маємо гарну комунікацію на кожному рівні», – зауважила національний фахівець з юридичних питань МОМ Анна Селезньова.
Загалом в області МОМ планує створити близько 200 квартир.
Нагадаємо, на Полтавщині планують забезпечити переселенців житлом. Фахівці Полтавської обласної адміністрації та Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні відвідали об’єкти, які визначені для ремонту в чотирьох громадах – Миргородській, Решетилівській, Кременчуцькій і Полтавській.
- 460 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 До 11 та 8,5 років позбавлення волі засудили колаборантів з Лисичанська та Щастя
- 18:00 Скільки ВПО знайшли роботу через Службу зайнятості: підсумки 2025 року
- 17:00 На «Діалозі з бізнесом» підприємцям Луганщини розкажуть про податкові зміни
- 16:00 Лисичанська МВА з’ясовує потреби громади у культурних заходах: подробиці
- 15:00 ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 491
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 485
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 480
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 446


ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника з Попаснянської громади
Після вилучення останків з «Лісової дачі» окупанти заявили про розширення території пошуку тіл
«Коли запустять ліфти, що вже встановили?» Сіверськодончани «рознесли» пости окупантів щодо нових ліфтів