Загиблих луганських прикордонників нагородили орденами “За мужність”
Захисників Богдана Сергієнка та Юрія Бекала з Троїцького посмертно відзначили орденами “За мужність” III ступеня.
Про це йдеться в указі Президента України № 248/2024 від 29 квітня 2024 р.
Луганчан нагородили за особисту мужність й самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові.
Богдан Сергієнко та Юрій Бекало - бійці Луганського прикордонного загону.
Богдан Сергієнко народився у Троїцькому. Проходив службу у внутрішніх військах МВС України. Згодом вступив до лав прикордонної служби, проходив службу за контрактом. Йому було 30 років.
Юрій Бекало народився на Вінничині, жив та навчався у Троїцькому. 11 лютого 2022 року підписав контракт на службу в ДПС України. Був інспектором прикордонної служби 3 категорії, помічником гранатометника другого відділення інспекторів прикордонної служби, сержантом. Йому було 20 років.
Нагадаємо, прикордонники загинули 17 січня 2024 року під час ворожого штурму у Донецькій області. Юрія поховали на Вінничині, Богдана - у Черкасах.
- 944 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1231
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1031
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 971
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 813


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
