Як виглядає безкоштовний ремонт від росіян у Сєвєродонецьку (ВІДЕО)

Як виглядає безкоштовний ремонт від росіян у Сєвєродонецьку (ВІДЕО)

Підрядні російські компанії роблять безкоштовні ремонти низької якості у будинках окупованого Сєвєродонецька.

У мережі з’явилось чергове відео одного з таких ремонтів, датоване 11 травня 2024 р.

“Хочу показати свій ремонт. Ну, який зробили у моїй квартирі за час моєї відсутності”, - каже жінка на відео.

За її словами, “ремонтники” встановили одинарні віконні рами замість подвійних, які стояли у квартирі до того. Під укосами залишили пустоту. А під встановлені віконні кутки можна просунути палець. Ручки на вікнах, додає жінка, “живуть своїм життям”.

В одній з кімнат у разі протягу вікно відчиняється: “Поки дверей не було (двері чомусь зняли й на кухні, й у залі), відчиняєш вікно у залі, внаслідок протягу, заходиш на кухню - там відкрите вікно”.

Після себе “робітники” залишили будівельне сміття та замазані монтажною піною меблі.

”У деяких будинках міняли унітази. У мене, здається, вживаний унітаз поставили. Тому що перед самим моїм від’їздом унітаз взагалі демонтували”, - зазначає коментаторка.

Крім того, продовжує вона, “будівельники” зняли один з двох змішувачів, які стояли у ванній кімнаті. “Чим він їм заважав?” - задається жінка питанням.

“Два дні тому заходила у цю контору, “Р-Строй” називається. Питала, чи завершили ремонт у моєму домі? Може це тому, що недороблене будуть виправляти? Ні, кажуть, все у порядку, все закінчили. Це, значить, остаточний варіант. Оця дірка у рамі - теж остаточний варіант?”, - продовжує вона.

У підписі до відео авторка зазначає, що у місто зайшли й інші фірми, ремонтом яких жителі будинків нібито задоволені.

За інформацією ЗМІ, компанія "Р-Строй" - також один з головних забудовників в окупованому Маріуполі. Компанією через родичів володіє російський олігарх Олексій Репік.

Нагадаємо, замість уцілілих вікон рубіжанам встановлюють неякісні.пі