Родинам загиблих луганських поліцейських вручили державні нагороди

Родинам загиблих луганських поліцейських вручили державні нагороди

Очільник Луганщини Артем Лисогор вручив відзнаки Президента України «За оборону України» родинам загиблих Героїв – старшого сержанта батальйону поліції особливого призначення Максима Воронкова та сержанта поліцейського взводу № 2 роти № 4 БПСПОП «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» ГУНП в Луганській області Дениса Сліпцова.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

«Денис і Максим служили у підрозділі, який мені особисто дуже близький, – батальйоні «Луганськ-1». Ми разом зустріли війну. Але, на жаль, російську навалу хлопці зупинили ціною власного життя. Герої не вмирають, вони стають до Небесного війська та оберігають свої родини та наше мирне життя», – зазначив Артем Лисогор.

Своєю чергою начальник ГУНП у Луганській області Олег Григоров нагадав про бойовий шлях бійців. Так, Максим Воронков, позивний «Казанова», захищав Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне, а також евакуював цивільних осіб з зон бойових зіткнень. 30 березня 2022 року під час боїв на околицях Сєвєродонецька, в результаті ворожого мінометного обстрілу, Максим отримав несумісні з життям поранення. Йому було 32 роки.

Денис Сліпцов, позивний «Дагестан», у складі групи проводив фільтраційні заходи після звільнення Вербівки на Харківщині. 7 вересня 2022 року внаслідок авіаційного обстрілу селища отримав смертельні поранення. Йому назавжди – 28. У нього залишилися дві доньки.

Нагороди отримали дружини Героїв – Юлія Воронкова та Міліца Сліпцова.

Нагадаємо, військовослужбовцям, які обороняли Луганщину, вручили обласні відзнаки.