Найактуальніші новини "Сєвєродонецьк онлайн", які ви могли пропустити

Найактуальніші новини "Сєвєродонецьк онлайн", які ви могли пропустити

Наша редакція продовжує працювати для читачів Сєвєродонецької громади та всієї України. Ми збираємо ексклюзивні новини про Луганщину та наших земляків. Хоч ми й були вимушені покинути нашу домівку й оселитися у різних куточках України та світу, наші журналісти тримають руку на пульсі області та рідного міста. Тож до вашої уваги дайджест новин, які точно варті вашого часу.

ЛОВА: Сєвєродонецьк взявся “відбудовувати” регіон-лідер за кількістю аварійного житла у рф

Новини з окупації: У ЛОВА нагадали про численні скарги від містян на низьку якість і повільні темпи відбудови росіянами Сєвєродонецька. “Шеф-регіоном” від рф у місті окупанти призначили пермський край. Водночас у самій росії пермський край займає четверте місце серед 89 регіонів за кількістю аварійного житла. “Площа такого житла у краї складає 1,4 млн м кв. Не відновлюють, бо не вміють”, – наголосили в обласній адміністрації.

В Україну з рф повернули 16-річного хлопця з Луганщини

Важливо: 18 червня в Україну повернули з російської депортації 16-річного Святослава Тищенка з Лисичанська. Вдома на хлопця чекав рідний брат Ілля. Вони не бачилися три роки. Повернути підлітка вдалося завдяки зусиллям команди Української мережі за права дитини у співпраці з Міністерством закордонних справ України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та дипломатів.

До прийомної родини з Лисичанська влаштували двох дітей

Наші люди: Прийомна сім’я Вєжлєвих з Лисичанська забрала двох дітей, позбавлених батьківського піклування, з Луганського обласного дитячого будинку №2. Зараз 3-річний Макар та 9-річний Сергій мешкають разом з прийомною родиною у Чернівецькій області. Батьки спочатку познайомилися та встановили контакт з дітьми, а згодом й забрали до родини. Прийомну сім’ю Світлана та Олександр створили ще у 2011 році, взявши на виховання Владислава та маючи на той час двох власних дітей.

У ЛОВА підтвердили, що окупанти конфіскують автівки містян на Луганщині

Новини з окупації: На окупованих територіях загарбники конфіскують у цивільних транспортні засоби. Йдеться про легкові автомобілі. Приводом може послужити найдрібніше порушення правил дорожнього руху.
“Практика не є новою у так званій “лнр”. Проте раніше здебільшого вона поширювалася на спеціальний транспорт”, - зазначили у ЛОВА.