У держзраді підозрюють окупаційного директора Сєвєродонецького лісгоспу
Колишньому лісничому Піщаного лісництва ДП «Станично-Луганське лісомисливське досвідне господарство» повідомили про підозру у державній зраді та колабораційній діяльності (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
За даними слідства, після початку повномасштабного російського вторгнення чоловік зрадив присягу та почав співпрацювати з окупантами. Надалі залишався на захопленій території Луганської області.
Він добровільно обійняв посаду «директора Сєвєродонецького лісомисливського господарства лнр». Незаконно створений структурний підрозділ входить до складу «міністерства природних ресурсів та екології лнр».
У прокуратурі зауважили, що підозрюваний дотепер організовує діяльність «господарства» та співпрацює з представниками держави-агресора. Він періодично дає інтерв’ю пропагандистським медіа, де дякує загарбникам за отриману техніку.
Наразі вирішується питання щодо оголошення його у розшук та обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування ведуть слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську, оперативний супровід ‒ співробітники ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, судитимуть двох окупаційних директорів «лісгоспів» з Луганщини.
- 790 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:35 З російського полону визволили військового медика з Луганщини
- 19:00 Громада Луганщини запровадила компенсацію 30% першого внеску за програмою «єОселя»
- 17:30 У ЛОВА розповіли про стан розгляду заяв на компенсацію за житло у прифронтових громадах
- 16:00 Через енергокризу Рубіжанська МВА запровадила новий вид допомоги для ВПО: подробиці
- 15:00 Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Луганська область – у трійці регіонів з найвищим рівнем оплати праці за даними Держстату 30.01.2026 переглядів: 1594
- У Мінсоцполітики пояснили, кому та чому призупинили пенсійні виплати 31.01.2026 переглядів: 876
- Грошова допомога, пенсії та житлові програми: що треба знати ВПО у лютому-2026 01.02.2026 переглядів: 683
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 672


З російського полону визволили військового медика з Луганщини
Для учнів з окупованих регіонів створять спецпосібники з російської мови – доручення путіна
З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині