ЛОВА: росіянин вбив двох дівчат на Луганщині, окупанти обмежили доступ у ліси, щоб приховати техніку
російський військовий жорстоко зґвалтував та вбив двох дівчат на Луганщині. «мнс лнр» доручили тримати у постійній готовності захисні споруди. Окупанти обмежують перебування людей у лісах, щоб приховати військову техніку.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, на окупованій Старобільщині з різницею у тиждень знайшли двох жорстоко зґвалтованих та вбитих дівчат. Вбивцею виявився двічі судимий за групове зґвалтування російський військовий.
Також повідомляється, що «головному управлінню мнс» самопроголошеної «лнр» дали доручення визначити загальну потребу у захисних спорудах та інших об'єктах цивільної оборони. Крім того, фейковому міністерству доручили створення, реконструкцію та підтримання у стані постійної готовності до використання об'єктів цивільної оборони, що перебувають у власності псевдореспубліки.
«Поки російські війська безуспішно штурмують українські позиції, у «лнр» готуються до нашого контрнаступу», - прокоментували в обласній адміністрації.
Крім того, розповіли у ЛОВА, окупанти подовжили обмеження на перебування у лісах та в’їзд до них транспортних засобів начебто з метою забезпечення особливого протипожежного режиму. Ввели штрафи: для фізичних осіб від 40 до 50 тисяч рублів, для юридичних – від 600 тисяч до мільйона рублів.
«Насправді ж, у лісосмугах переховують військову техніку, тож людям туди не можна. Як завжди прикриваються турботою про цивільних», – наголосили у ЛОВА.
Нагадаємо, режим надзвичайної ситуації “міжмуніципального рівня” ввели окупанти через лісові пожежі у Станично-Луганському та Новоайдарському районах.
- 817 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще одному очільнику окупаційної адміністрації на Луганщині оголосили вирок
- 18:00 ЛОДА запустить компенсацію на житлові кредити з обласного бюджету для окремих категорій ВПО
- 17:00 Чоловік з гранатою намагався захопити заручників в окупованому Лисичанську, - соцмережі
- 16:00 На Черкащині провели в останню путь захисника родом з Луганщини
- 15:00 Луганчани стали переможцями на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 1999
- Від поранень у шпиталі помер військовий з Луганщини 16.10.2025 переглядів: 1378
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1341
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 1136


ЛОДА запустить компенсацію на житлові кредити з обласного бюджету для окремих категорій ВПО
На Черкащині провели в останню путь захисника родом з Луганщини
У "Жовтій Стрічці" розповіли, як жителям ТОТ долучитися до диктанту національної єдності