Туреччина закликала створити мирну платформу, аби "покласти край війні в Україні"
Опубліковано 06.07.2024 - 12:41
Міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан заявив, що потрібно створити мирну платформу для припинення повномасштабної війни в Україні.
Про це пише haber7.com.
Зазначено, що така заява була зроблена під час неофіційного засідання Ради міністрів закордонних справ Організації турецьких держав.
"Ми вважаємо, що зусилля для сталого миру мають бути поширені на ширшій основі, щоб покласти край війні в Україні", - сказав Хакан Фідан.
На його думку, потрібно створити мирну платформу, яка запобігатиме поглибленню поляризації, має високу якість участі та представництва та надає пріоритет дипломатії.
Нагадаємо, що президент Туреччини хоче відновити зернову угоду у новому форматі.
- 341 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:50 Погода на вихідні в Україні: вночі до -10, найхолодніше буде в одному регіоні
- 19:00 Першим ВПО призначили субсидію на оренду житла. У Мінсоці готові покращувати інструмент
- 18:00 Скільки заробив та чим володіє начальник Сєвєродонецької МВА: дані декларації за 2024 рік
- 17:23 Генсек Ради Європи прогнозує, що "трибунал для путіна" запрацює у 2025 році
- 16:42 Голову МВА з Луганщини судитимуть за організацію “схеми” на закупівлі колючого дроту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 6951
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 5047
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3824
- Мешканка Луганщини отримала довічне ув’язнення за державну зраду та колабораціонізм 03.02.2025 переглядів: 2006
Читайте у наших новинах