Зеленський провів нараду з очільниками ОВА: наголосив на важливості співпраці з представниками Сполучених Штатів
Президент Володимир Зеленський провів нараду з начальниками обласних військових адміністрацій України. Він заслухав доповідь кожного з них щодо оперативної ситуації в регіонах, зокрема про фортифікації та енергетику.
Про це повідомляє ОП.
"Глава держави наголосив на необхідності та важливості зустрічі голів ОВА з урядовцями для якнайшвидшого розв’язання проблем у громадах", - підкреслюється у повідомленні.
Йдеться про такі галузі:
- безпека;
- енергетика;
- опалювальний період;
- навчальний процес.
Крім того, Володимир Зеленський доручив налагодити співпрацю на регіональному рівні з представниками Сполучених Штатів Америки. Це питання він обговорював із губернаторами під час візиту до США.
"Ми домовилися про можливість побудувати прямі контакти між головами обласних адміністрацій, громадами не тільки через центральну владу. Вони готові займатися допомогою. І в них є велике бажання працювати на рівні регіональних структур. Тому хотів би, щоб ви зайнялись цим проєктом і почали готувати його. Думаю, на осінь можна зібрати американських колег", - розповів глава української держави.
За його словами, співпраця можлива, зокрема в питаннях енергетики, освіти, медицини, реабілітації та забезпечення укриттів.
Нагадаємо, що Україна підпише ще три безпекові угоди.
- 332 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганська поліція хоче замовити послуги зі страхування автівок на майже мільйон гривень
- 18:00 Дітям луганських ВПО зі Сватівської громади видали солодощі до новорічних свят
- 17:00 Представник Луганщини став чемпіоном України з шахів
- 16:18 У Києві луганським ВПО видали продукти
- 15:10 Ще двом сіверськодончанам відшкодують частину іпотеки за “єОселею”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 766
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 676
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 594
- «Цю історичну постать навіть за великим бажанням не можна назвати святою». Олексій Комаровський про свій дебютний роман «Несвята Софія» 17.12.2025 переглядів: 440


Луганська поліція хоче замовити послуги зі страхування автівок на майже мільйон гривень
Батальйон «Айдар» став полком
Сіверськодонецький хаб в Тернополі пропонує допомогу для постраждалих від атаки рф