У Луганську окупанти знесли пам’ятники жертвам Голодомору
В окупованому Луганську демонтували пам'ятні знаки «Жертвам сталінських репресій» та «Жертвам Голодомору».
Про це повідомляють окупаційні змі.
Як заявила окупаційна влада міста, рішення про демонтаж прийняли депутати міської ради «після звернень ветеранських організацій до адміністрації та ради міського округу з вимогою знести пам'ятники-фальшивки, що не мають історичного та культурного значення, що ображають патріотичні почуття луганчан».
Також окупанти зазначили, що ці пам’ятники встановлені в «український період з ініціативи націоналістичної партії «Народний рух України».
Нагадаємо, раніше ми писали, що у тимчасово непідконтрольних районах Донеччини й Луганщини росіяни та їхні найманці руйнують пам’ятники українським захисникам, які з 2014 року боронили Донбас від російської гібридної війни.
- 468 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:30 ЛОВА: на окупованій Луганщині вдвічі збільшили тариф на сміття, окупанти вже два роки готують проєкт мосту у Щасті
- 10:07 Нічна атака на Україну: росіяни застосували понад 300 безпілотників та 30 ракет, – Зеленський
- 09:00 Окупанти атакували на межі Луганської та Донецької областей
- 19:00 Де можна звернутися по допомогу до лисичанських лікарів: адреси та графіки прийому
- 18:00 ЗМІ з посиланням на ЛОВА: понад 95% Луганщини - під окупацією, в зоні боїв залишаються мирні
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12432
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 6877
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 4895
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4885