Ворог продовжує атаки на Луганщині, - Генштаб
На Лиманському напрямку ворог атакував 16 разів неподалік Греківки, Невського, Тернів, Новосадового, а також у Серебрянському лісі.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
На Сіверському напрямку українські захисники відбивали штурмові дії російських загарбників поблизу Білогорівки, Верхньокам’янського, Виїмки та Переїзного.
Загалом відбулося 11 боєзіткнень.
На Куп’янському напрямку кількість атак за добу склала 10. Сили оборони відбивали штурмові дії противника біля Синьківки, Петропавлівки, Новоосинового та Стельмахівки.
Водночас, як повідомили у ЛОВА, у прифронтовому Невському згоріли три домогосподарства.
«Деокуповані нами села росіяни обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії, застосовували безпілотники та авіацію. Так, у Невському окупанти влучили по території трьох домогосподарств, де сталося займання вцілілих приміщень – вони згоріли. Один будинок пошкоджено у Новолюбівці», – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор.
Нагадаємо, людей вмовляють евакуюватися з прифронту Луганщини через небезпеку.
- 485 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Без паперів та черг: для сіверськодончан спростили подання заявок на участь у програмах
- 18:02 15 років тюрми за 25 днів на «сво»: суд виніс вирок зрадникам, які воювали проти України
- 17:01 Кадастровий номер для зруйнованого житла на територіях бойових дій: як отримати
- 16:00 Підтримка дітей та молоді з інвалідністю: стартував фестиваль «Лицарі та Панночки Луганщини+»
- 15:00 Сіверськодонецька громада компенсує витрати на реабілітацію дітей та осіб з інвалідністю: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5044
- Чотирьох бойовиків підозрюють у катуванні та зґвалтуванні волонтерки на Луганщині 05.05.2026 переглядів: 1636
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1055
- Житло для ВПО 60+: сіверськодончан запрошують на зустріч щодо нової міської програми 04.05.2026 переглядів: 1015


Без паперів та черг: для сіверськодончан спростили подання заявок на участь у програмах
Сіверськодонецька громада компенсує витрати на реабілітацію дітей та осіб з інвалідністю: деталі
ЛОВА: Окупанти на Луганщині запускають «Педагогічний фронт» 
