Колишній радник Трампа заявив, що його дії стануть "руйнівними для України"
Радник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки у 2018-2019 роках Джон Болтон попередив щодо його можливих поступок володимиру путіну, якщо його ще раз оберуть президентом Сполучених Штатів.
Про це він заявив у коментарі CNN.
"Він гадки не має, як він збирається домовитися про припинення цієї війни, за винятком того, як я думаю, що його відданість володимиру путіну призведе до поступок російській стороні, які будуть руйнівними для України", - сказав Болтон.
Він також назвав "божевіллям" плани Трампа щодо встановлення миру в Україні .
Зокрема Джон Болтон додав, що Вашингтон допомогає Києву у війні "не з милосердя".
"Ми допомагали Україні тому, що це в основі американської національної безпеки. Йдеться про жорсткі американські інтереси, яких ані Дональд Трамп, ані Джеймс Девід Венс, вочевидь, не розуміють", - підкреслив політик.
Нагадаємо, що Трамп та Зеленський обговорили можливу зустріч.
- 488 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанська громада надає грошову допомогу пораненим військовим: умови та порядок
- 17:30 У Дніпрі святковий концерт проведуть сіверськодонецькі колективи (АНОНС)
- 16:00 Для виведення ринку з тіні податок за здачу житла в оренду можуть зменшити до 7%
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1213
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 609
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 499
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 486


Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині