ЛОВА: У кварталах окупованого міста на Луганщині утворюються сміттєзвалища
В окупованому Алчевську поміж будинків утворюються стихійні звалища. Відправку дітей з Луганщини до військового табору росіяни назвали шефською допомогою.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у захопленому 10 років тому Алчевську місцеві комунальники не вивозять із кварталів сміття. Поміж будинків утворюються стихійні звалища. На чисельні скарги окупаційна влада не реагує.
“Сміття у дворах накопичується тижнями. “Сучасна техніка”, надана росіянами торік, або зникла, або не може впоратися”, - наголосили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що школярі з окупованого Біловодська продовжують знаходитися у наметовому таборі “юних армійців”, який облаштували у новосибірській області рф.
“Відправку дітей віком від 11 до 17 років до цього табору, де бойові офіцери навчають їх тактичної, вогневої, стройової підготовки, у рф називають шефською допомогою так званій “лнр”. А ще усім дітям необхідно здати норми “ГТО” – те, про що не знають навіть їхні батьки”, –розповіли у ЛОВА.
Таборі розташований неподалік полігону. За програмою, на дітей там очікують неформальні зустрічі з учасниками війни в Україні.
Раніше повідомлялося, що школярів з окупованого Біловодська навчають спецназівці рф.
- 410 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганська спортсменка стала кращою спринтеркою на велогонці в Іспанії
- 18:00 У Києві прощатимуться із загиблим військовим з Марківщини
- 17:00 росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ
- 17:00 На війні загинув військовий з Білолуцька, його поховають на Харківщині
- 16:00 Луганчани передали чотири позашляховики бійцям штурмового батальйону 92-ої бригади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3291
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1908
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1173
- “На папері красиво, а по факту - розруха”: у Сіверськодонецьку скаржаться на бардак і мародерство 11.06.2025 переглядів: 903