В Україні у середу очікується комфортна погода, а спека повернеться пізніше: названа дата
В Україні 7 серпня температура повітря залишиться літньою комфортною. Протягом дня передбачається +24+29 градусів, у південній частині +28+31 градус.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
"Ночі, звичайно, прохолодніші, +14+18 градусів, а любителям холодної погоди сподобається у Карпатах, +10+14 градусів. Між іншим, минулої ночі на горі Піп Іван спостерігалось +4 градуси", - зазначила вона.
Дощі завтра пройдуть місцями на півночі, у центральних областях, ввечері ще й на Харківщині.
На решті території - без істотних опадів.
У Києві завтра є ймовірність дощу з грозою. Температура повітря очікується вдень близько +25, +26 градусів.
Що стосується анонсованого ймовірного повернення сильної спеки в Україну, Діденко зазначила, що є уточнення: спекотна погода повернеться з 15 серпня.
"Сильна спека, за попередніми прогнозами, прийде з 15-го серпня і розпочнеться дещо незвично - із західних областей. А вже потім пошириться на центр, північ, південь та схід України", - додала вона.
- 307 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діджей з Луганщини став артилеристом у «Помсті» (ВІДЕО)
- 18:00 Луганські рятувальники запрошують на роботу ветеранів війни
- 17:06 Сіверськодончани знову жаліються на якість ремонтів
- 16:00 Луганчан закликають долучитися до патріотичного забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”
- 15:50 Сенатор Грем звернувся до путіна: "Твоя черга близько, Трамп "надере тобі зад"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 8013
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 5140
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5077
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 4897