“Залишиться Сєвєродонецьк без лісу": у мережі показали нове відео пожежі біля міста
Чергове відео пожежі, яка виникла поблизу Сєвєродонецька 2 серпня, з’явилося у мережі.
Його опублікували у “Северодонецкий чат Telesever” у Telegram.
За словами автора відео, через пожежу підривалися снаряди, тож вона починалася з новою силою.
“Ліс остаточно догорить, залишиться місто Сєвєродонецьк без лісу”, – сказав чоловік.
На відео чутно вітер, також видно, як дим від пожежі досяг міста.
Нагадаємо, супутники NASA 2 серпня зафіксували масштабну пожежу біля Сєвєродонецька.
Пізніше з’явилося відео лісової пожежі у Сєвєродонецьку біля шосе Будівельників.
- 1235 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 713
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 669
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 616
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 597


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
