Рух “Жовта стрічка” показав фото з Сєвєродонецька та пообіцяв “цікаві новини з міста”
Український рух спротиву “Жовта стрічка” повідомив, що до них приєдналися нові активісти в окупованому Сєвєродонецьку.
Про це йдеться на у Телеграм-каналі організації.
“Сєвєродонецьк, Луганщина. Один з куточків нашої землі, що опинився в окупації. Незважаючи на те, що в місто заїхали десятки тисяч чужинців, та незважаючи на розташування у небезпечному "трикутнику" й важку безпекову ситуацію, наші люди там лишаються, чинять спротив, діляться інформацією, чекають на деокупацію”, - запевнили у “Жовтій стрічці”.
“Маємо 3 нових активістів з Сєвєра, тож очікуйте на цікаві новини з міста”, - зазначається у дописі.
Партизани також показали фото з окупованого міста. Людина на ньому тримає у руках напис “Сєвєродонецьк - це Україна”.
Нагадаємо, на окупованій частині Луганської області партизани пошкодили залізничне сполучення, яким загарбники перевозили боєприпаси.
- 3205 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини отримали майже 5 млн грн компенсації першого внеску за іпотечними програмами
- 18:00 Яку середню пенсію отримують жителі Луганщини: нові дані
- 17:00 В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1626
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1515
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1124
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 826


В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
