Сєвєродончани обурені, що окупанти фарбують стелу, поки їхні "квартири гниють"
Жителі окупованого Сєвєродонецька невдоволені рішенням окупаційної влади перефарбувати стелу на в’їзді у місто у той час, коли їхні будинки стоять без дахів та вікон.
Про це вони пишуть у коментарях до публікацій на окупаційних ресурсах.
“Люди третій рік без дахів та вікон живуть, а вони стелу фарбують. Будинки стоять у проєкті на кінець 2026 року. Елементарно дах зробити, тому що квартири на останніх поверхах гниють. Це знущання”, - йдеться в одному з коментарів.
“Гарний настрій та відчуття благополуччя створюється, коли каналізація та вода взимку не замерзають, а ще коли зв’язок є”, - додає інший коментатор.
Також у коментарях зазначають, що старі райони взагалі залишилися без уваги окупаційної влади: жителі самі міняють вікна й ремонтують дахи - “допомоги нуль”.
У телеграм-каналі «Сєвєродонецьк» також повідомляють про скарги тих містян, у будинках яких нібито взялися робити ремонт.
“У травні провели демонтаж покрівлі на будинку і до цього дня жодних робіт з відновлення покриття не проводиться. При дощі топить останні поверхи. Зверталися до них в організацію - результатів не дало вже третій місяць, а скоро осінь, у сирості з цвіллю жити неможливо”, - зазначається у ньому.
В інших дописах люди звертають увагу на іншу проблему: у місті не займаються заміною дорожніх знаків, а про світлофори “взагалі нічого не чутно”.
Нагадаємо, окупанти перефарбували стелу на в’їзді до Сєвєродонецька.
- 1385 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Мінсоцполітики розповіли, скільки ВПО користуються субсидією на оренду житла
- 17:00 СБУ вдарила по складу «шахедів» у 1300 км від України
- 15:30 Одна з РДА Луганщини повідомила, як оптимізує штат згідно з розпорядженням Харченка
- 13:00 Першій сіверськодончанці схвалили допомогу з місцевого бюджету на кредит за «єОселею»
- 11:15 ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3944
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 3007
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2393
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1261