Лисогор про удари по селах біля лінії зіткнення: “Ворогу байдуже – є там цивільні чи ні”
Бойові дії 27 серпня на Луганщині точилися поблизу Стельмахівки та Невського. Стельмахівку окупанти обстріляли з мінометів та артилерії.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Небезпека російських обстрілів прифронтових сіл залишається підвищеною. Ворогу байдуже – є там цивільні чи ні. Хоча загарбники непогано обізнані, де саме ще проживає місцеве населення. Вогонь по населених пунктах, що розташовані поблизу лінії бойового зіткнення, противник не припиняє”, - прокоментував очільник Луганщини Артем Лисогор.
За його словами, по Стельмахівці ворог завдав 33 удари з мінометів та артилерії. Невське та Макіївка потерпали від артилерії й безпілотників. Там окупанти застосували понад 100 БпЛА за добу.
Раніше повідомялося, що росіяни вдарили по деокупованій Макіївці реактивною та ствольною артилерією.
- 314 переглядів
Читайте також:
- У Кремлі заявили, що США надали рф "прийнятну пропозицію" про звершення війни в Україні: подробиці від ЗМІ
- Розробляв тактичні завдання щодо ураження в районі Сіверськодонецька: пасічнику повідомили нову підозру
- Видатки Луганщини на Сили оборони збільшили, а контроль за коштами максимально посилили, – Харченко
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Луганський обласний театр знову переїжджає – де проводитимуть вистави
- 14:45 У Кремлі заявили, що США надали рф "прийнятну пропозицію" про звершення війни в Україні: подробиці від ЗМІ
- 14:00 Розробляв тактичні завдання щодо ураження в районі Сіверськодонецька: пасічнику повідомили нову підозру
- 13:00 Видатки Луганщини на Сили оборони збільшили, а контроль за коштами максимально посилили, – Харченко
- 12:00 "Я тут і тренер, і конюх”: як луганчанка створила шелтер для коней на Рівненщині (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3885
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3808
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1198
- Сіверськодонецький гумхаб у Дніпрі вводить нову систему видачі допомоги 01.08.2025 переглядів: 1191