Ексзаступник Єрмака став новим міністром МЗС: що про нього відомо
Верховна Рада затвердила Андрія Сибігу на посаді міністра закордонних справ.
Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.
"За" проголосували 258 нардепів.
Що відомо про Андрія Сибігу
Йому 49 років, народився в Тернопільській області. Кар'єру в МЗС розпочв у 1997 році після закінчення Львівського державного університету ім. I. Франка, за фахом - спеціаліст з міжнародних відносин, перекладач з англійської мови. Вільно володіє англійською та польською мовами.
Перша посада Сибіги в МЗС - атташе, третій, другий секретар відділу державно-правових питань Договірно-правового управління.
У 2012—2016 роках Сибіга вже був директором Департаменту консульської служби M3C України.
23 серпня 2016 року призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Туреччині. На цій посаді він пропрацював до 19 травня 2021 року.
З 31 травня 2021 року — заступник Керівника Офісу президента. 12 квітня 2024 року звільнений з ОП.
12 квітня 2024 року став першим заступником міністра закордонних справ України.
- 298 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку й Рубіжному окупанти відстрілюють тварин, у росіян немає грошей на зарплати шахтарям
- 08:43 Протягом доби окупанти застосували міномети, гранатомети та дрони на Луганщині
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1077
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 449
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 426
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 408


Протягом доби окупанти застосували міномети, гранатомети та дрони на Луганщині
“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн