Україну у четвер накриють дощі із грозами: стало відомо, чи буде похолодання
Опубліковано 11.09.2024 - 16:08
Практично повсюди в Україні 12 вересня очікуються періодичні дощі, подекуди з грозами.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її словами, ця зміна погоди може вплинути на метеопатів - головний біль, проблеми з артеріальним тиском, сонливість, зниження працездатності тощо.
Температура повітря 12 вересня в Україні очікується неоднорідною: у західних областях протягом дня +19+22 градуси, у східній частині +28+32 градуси, на решті території України буде тепла погода, +25+30 градусів.
"Як бачите, дощі не сильно вплинуть на температурний повітряний режим", - зазначила Діденко.
У Києві 12 вересня також буде дощ, можливо, з грозою. Максимальна температура повітря коливатиметься поблизу +27 градусів.
- 339 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:45 У Києві жителі Луганщини можуть отримати безкоштовні послуги перукаря та швачки. Як записатися
- 17:00 Понад 20 млн грн виплатили у 2025 році військовим Сіверськодонецької громади
- 15:00 Сіверськодонецька МВА суборендувала приміщення у Дніпрі на суму понад 100 тис. грн.
- 15:00 Жителі окупованої Луганщини висміяли архітектурні плани загарбників
- 14:00 На окупованій Луганщині призупинили освітній процес через грип
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Крок за кроком до руху: Як працює реабілітаційний центр Лисичанської багатопрофільної лікарні у Дніпрі 21.01.2026 переглядів: 545
- На Запоріжжі загинув 25-річний кремінянин Максим Кононець 24.01.2026 переглядів: 520
- Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку 22.01.2026 переглядів: 492
- Президент відзначив посадовицю Сіверськодонецької МВА та працівників луганських закладів 22.01.2026 переглядів: 444


Сіверськодонецька МВА суборендувала приміщення у Дніпрі на суму понад 100 тис. грн.
Жителі окупованої Луганщини висміяли архітектурні плани загарбників
На окупованій Луганщині призупинили освітній процес через грип