Окупанти на Луганщині атакували за підтримки авіації
12 вересня бойові дії на Луганщині точилися поблизу Стельмахівки та Невського.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За словами очільника Луганщини Артема Лисогора, Невське та Макіївку загарбники обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії, здійснювали скиди з БпЛА. Атакували росіяни за підтримки авіації.
Також Лисогор розповів, що жителям деокупованих сіл доставили хліб.
“Попри те, що у прифронтових населених пунктах Луганщини лишається лише 20 осіб, ми продовжуємо регулярно доставляти їм допомогу. Учора привезли до Новолюбівки та Невського хліб, якого має вистачити на тиждень”, - поінформував начальник ЛОВА.
Нагадаємо, 11 вересня росіяни на Луганщині намагалися просунутися поблизу Стельмахівки, Андріївки, Макіївки, Невського, Греківки та Твердохлібового/
- 441 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У «Метінвесті» розробили концепції відновлення Луганська та Сіверськодонецька
- 18:00 Луганські ветерани озвучили пропозиції щодо забезпечення житлом захисників-ВПО
- 17:00 У Сіверськодонецькому хабі в Дніпрі стартує видача продуктових наборів: хто зможе отримати
- 16:03 «ЖЕКу по барабану»: У Сіверськодонецьку скаржаться на темряву в під'їздах та байдужість комунальників
- 15:00 Мінцифри запустило в Дії нову облігацію на підтримку армії - «Лисичанськ»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5510
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3426
- Житло в іпотеку: як сіверськодончанка скористалася єОселею та допомогою МВА 10.10.2025 переглядів: 2364
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2097