На Україну насувається похолодання, яке зачепить кілька областей
У середу, 18 вересня, буде короткочасне зниження температури, яке зачепить території від Одещини через Вінниччину, частину Черкащини до Житомирщини, Київщини.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, у цих регіонах температура повітря становитиме +18+22 градуси, а на решті території України 18 вересня втримається тепла погода, +22+27 градусів.
"Дощі, подекуди з грозами, у середу можуть виникати практично повсюди в Україні, окрім східної частини. Але це не означає їхнє тотальне домінування - локальні. Вітер залишається рвучким, на півдні, у центральній частині та сході часом до штормового, до 15-20 метрів за секунду", - додала Діденко.
У Києві завтра очікується короткочасне похолодання до +20, +21 градуса. Вітер східного напрямку, поривчастий, також може піти дощ. Надалі в Україні переважатиме тепла та суха погода.
- 338 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Пауерліфтери Луганщини вибороли чотири медалі на чемпіонаті України
- 17:30 Сіверськодонецька громада підтримає сім’ї військових, у яких народилася дитина
- 15:30 Ексінспекторка митного поста «Сєвєродонецьк» отримала підозру у держзраді
- 13:30 Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
- 11:00 ЛОВА: На Луганщині зник сигнал супутникового ТБ, яке людям нав'язали окупанти
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 611
- Березень-2026: індексація пенсій, допомога ВПО та оновлений «Національний кешбек» 01.03.2026 переглядів: 543
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 521
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 518


Два роки вважався безвісти зниклим: з полону повернувся попаснянин Руслан Бабенко
Окупанти на Луганщині атакували з боку Твердохлібового
Відзначили жінок, які служать у поліції, СБУ та ДСНС Луганщини (ФОТО)