ЛОВА: Будувати житло в Сіверськодонецьку окупанти не планують, повторно обстежують аварійні будинки
У напівзруйнованій багатоповерхівці в Сіверськодонецьку окупанти знесуть щонайменше сім під’їздів, чотири – залишать. В окупованій Станично-Луганській громаді вигоріло понад 2,3 тис. га.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Будівництва житла в Сіверськодонецьку окупанти не планують. Показове відновлення і фарбування у різний колір згорілих багатоповерхівок не збільшило кількість придатних для проживання квартир. Тому було вирішено повторно обстежити аварійні будинки на предмет часткового ремонту”, – розповіли в обласній адміністрації.
Так за інформацією ЛОВА, в одному з таких будинків, розташованому на виїзді в бік Луганська, поставили у чергу на поточний ремонт чотири під’їзди. Ще щонайменше сім будуть зносити.
“Що буде із нумерацією квартир – поки незрозуміло. Таких будинків-трансформерів в місті вже декілька”, – наголосили у ЛОВА.
Також повідомляється, що у Станично-Луганській громаді вигоріло понад 2,3 тис. га території. Водночас навіть за допомоги розрахунків з рф “пожежні” самопроголошеної “лнр” не можуть організувати заходи з ліквідації осередків займання.
“Почали прокладати мінералізовані смуги, чого не робили декілька років. Особового складу вистачає лише на найскладніші ділянки. На не дуже значні, на їхню думку, пожежі вже не звертають уваги. Так, на Старобільщині місцеві змушені протидіяти стихії власноруч”, – розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, окупанти розповіли, хто може забрати ключі від квартир у Сіверськодонецьку, які вони вскрили.
- 640 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
- 18:00 СБУ завершила розслідування щодо колаборанток з окупаційних «прокуратури» та «суду» на Луганщині
- 17:00 Вибухотехніки поліції Луганщини знешкодили ворожий БпЛА на Харківщині
- 16:00 Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1229
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1027
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 957
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 809


«Фактично опиняються поза системою»: луганчани порушили проблему соцпідтримки ветеранів-ВПО
Звільнення з роботи на ТОТ: у «Дії» тестують нову послугу
Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
