Офіс президента каже, що газета The Times не бачила план перемоги Зеленського, - ЗМІ
Журналістів The Times не ознайомлювали з планом перемоги, який президент України Володимир Зеленський планує представити президентові США Джо Байдену, а його деталі, оприлюднені у виданні, є узагальненнями авторів.
Про це повідомляє Суспільне з посиланням на джерело в Офісі президента.
За словами співрозмовника, документ журналісти не бачили, логіку плану їм також не пояснювали.
"Головне в плані перемоги те, що він комплексний, у ньому всі пункти взаємоповʼязані, важливо реалізовувати їх разом, усе в комплексі, що там зазначено", — сказав він.
План перемоги, за даними джерела, складається з пʼятьох пунктів. Реалізація перших чотирьох запланована на період з жовтня по грудень, втілення пʼятого пункту — на післявоєнний період.
Також співрозмовник без деталей уточнив, що питання сучасного озброєння та наступу українських військ у Курській області рф дійсно міститься в документі.
Нагадаємо, газета The Times повідомила, що ознайомилася з планом перемоги, який президент Володимир Зеленський планує представити президентові США Джо Байдену, і що він містить чотири пункти, черед яких є Курська операція ЗСУ.
- 433 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини у Києві та Хмельницькому зможуть отримати пенсійні консультації
- 18:00 Гірська громада обговорить план трансформації мережі шкіл на 2026–2027 роки
- 17:00 Сіверськодонецька МВА погодила першу компенсацію за іпотекою «Житло для ВПО»
- 16:00 Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню
- 15:04 У Лисичанській громаді виплатили допомогу родинам загиблих захисників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 1117
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 855
- На війні загинув захисник з Лисичанська Ігор Копанєв 09.04.2026 переглядів: 779
- Три основні цілі до 2027 року: Луганщина оновила Стратегію розвитку 08.04.2026 переглядів: 662


Гірська громада обговорить план трансформації мережі шкіл на 2026–2027 роки
Сіверськодонецька МВА погодила першу компенсацію за іпотекою «Житло для ВПО»
Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню