Ворог обстрілює Макіївку та Балку Журавку з усього наявного озброєння, - Лисогор
Опубліковано 25.09.2024 - 08:40
Навколо Макіївки та Балки Журавки (Невського) продовжують точитися важкі бої. Українські військові там тримають оборону.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Важкі бої точаться навколо Макіївки та Балки Журавки. Противник обстрілює села та територію поряд з усього наявного озброєння. Застосовує ствольну артилерію, реактивні системи залпового вогню, безпілотники. Тільки за учора окупанти спрямували в цей бік близько 50 БпЛА. Українські військові тримають оборону”, - розповів очільник Луганщини Артем Лисогор.
За його словами, 24 вересня загарбники на Луганщині також намагалися штурмувати поблизу Стельмахівки, Андріївки, Греківки та Білогорівки.
Раніше повідомлялося, що ворог кидає у район Балки Журавки багато сил і засобів.
- 398 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Пенсійному фонді Луганщини оголосили набір на понад 60 посад: подробиці
- 18:04 «Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
- 17:00 У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
- 16:00 Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
- 15:00 Окупанти зіткнулися з проблемами у забезпеченні через удари на Луганщині, – Трегубов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2715
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1167
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 938
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 931
Наше нове відео
Читайте у наших новинах


«Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
