На фронт передали ще одну партію РЕБ від Сєвєродонецької МВА
Опубліковано 27.09.2024 - 17:00
Чергову партію РЕБ передала українським захисникам Сєвєродонецька міська військова адміністрація.
Про це йдеться на сайті МВА.
“Сьогодні поповнили арсенал наших оборонців 20 засобами радіоелектронної боротьби. Це чергова партія такої техніки”, - зазначається у повідомленні.
У МВА наголосили, що допомога технікою формується чітко за запитами військових.
Раніше повідомлялося, що Сєвєродонецька МВА передала на передову партію дронів.
- 408 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1274
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1054
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1021
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 948


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
