Припинення вогню в Україні може принести більше шкоди, ніж користі – у Bloomberg оцінили наслідки перемір'я з рф
Припинення війни в Україні може принести більше проблем, ніж користі.
Таку заяву зробило видання Bloomberg.
Як зазначає видання, путін вірить, що зможе пережити підтримку України, адже думає, що його війна на виснаження триватиме.
"путін час від часу вдавав зацікавленість у переговорах, але ціна його допуску — те, що Україна відмовляється від своїх претензій на чотири регіони, які він незаконно анексував, плюс Крим, і відмовляється від надії на членство в НАТО — видає його нещирість!, - йдеться у матеріалі.
Наголошується, що вся економіка рф була переорієнтована на підтримку війни, бо країна все ще купує зброю та технології в країн-ізгоїв. Зокрема заявлена мета путіна залишається незмінною: Україна повинна бути зведена до "російського васала".
Водночас, як вважають аналітики, яким би бажаним не було припинення вогню, воно спричинило б величезні ризики для України.
"По-перше, пауза дасть російським військовим час набрати заміну для приблизно 30 000 солдатів, яких вона втрачає щомісяця, спланувати нову мобілізаційну роботу, усунути оперативні недоліки та поповнити свої запаси зброї", - пише Bloomberg.
Тобто російський диктатор, ймовірно, використав би таке перемир’я, щоб просто спланувати нові напади, як він неодноразово робив у минулому — в тому числі після свого попереднього вторгнення в Україну в 2014 році.
"Цей ризик посилюється тим, що пауза може поставити під загрозу міжнародну підтримку України, що ускладнить їй захист від відродженої росії", - зазначається в повідомленні.
Крім того, багато західних партнерів уже шукають привід, щоб перевести кошти з України на внутрішні потреби.
"путін давно робить ставку на те, що Захід втомиться підтримувати Україну, що російська громадськість залишиться пасивною, а його армія фінансується достатньо добре, щоб продовжувати бойові дії", - додали у виданні.
Експерти певні, що помилкове припинення вогню може збільшити ймовірність того, що всі ці ставки окупляться. Тобто Україну та Захід залишать у гіршому становищі, коли військові дії відновляться.
Нагадаємо, що українцям не розкриють повністю план перемоги України.
- 358 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 На окупованій Луганщині чоловіків примусово відправляють на «спеціальні збори»
- 14:00 Луганські діячі культури отримали державні нагороди напередодні професійного свята
- 12:00 Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
- 09:30 Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
- 09:00 “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 892
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 861
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 724
- Харченко призначив нову директорку Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВА – що відомо 05.11.2025 переглядів: 554


Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО