Для українців на окупованих територіях створили сервіс для зв’язку
Активісти руху спротиву на тимчасово окупованих територіях України “Жовта стрічка” спільно з Dovidka.info запустили сервіс "Ти в Україні" для українців в окупації.
Про це йдеться у телеграм-каналі “Жовтої стрічки”.
Сервіс включає безкоштовний якісний VPN та спеціальний браузер для мешканців тимчасово окупованих територій. Він допоможе жителям ТОТ залишатися на зв’язку з Україною, навіть якщо окупанти спробують повністю ізолювати інтернет чи заблокувати українські сайти.
Як скористатися?
1. Перейдіть на сайт за посиланням
2. Заповніть коротку форму
3. Дочекайтеся підтвердження та отримайте інструкції з підключення до VPN і безпечного браузера, який працює на окупованих територіях.
Нагадаємо, рух спротиву “Жовта стрічка” провів масштабну акцію на тимчасово окупованих територіях до Дня незалежності.
- 358 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Луганщині знищили понад десяток техніки окупантів (ВІДЕО)
- 18:00 Ще дев’ять квартир у Лисичанську окупанти визнали “безхазяйними” (АДРЕСИ)
- 17:20 І такою буде погода весь цей тиждень - синоптикиня надала прогноз на вівторок
- 17:00 “Наче у блокадному Ленінграді”: мешканцям окупованої Попасної дають 2 хлібини на тиждень
- 16:41 Зеленський заявив, що Україна готова купити у США 10 систем ППО Patriot
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6185
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4282
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2158
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2128