Збірна України, у складі якої виступав луганський спортсмен, здобула “срібло” на чемпіонаті світу

Кремінянин Олександр Дубовой допоміг збірній України здобути срібло на чемпіонаті світу з богатирського багатоборства.

Про це повідомляє Кремінська міська рада.

Олександр посів четверте місце у категорії U105 Masters, що стало вагомим внеском у загальний успіх збірної. За результатами змагань українська команда виборола друге місце у командному заліку.

Чемпіонат світу з богатирського багатоборства у категорії Old School Strongman відбувся у Німеччині. У ньому взяли участь команди з 12 країн, представляючи чотири континенти.

Нагадаємо, ветеран з Кремінної Едуард Кулаков здобув три золоті медалі на Національному відборі до збірної України «Strong Spirit's Games 2024».