У The Time назвали країну, яка постачає найбільше снарядів до росії
Північна Корея постачає рф половину артилерійських снарядів. Це близько трьох мільйонів на рік.
Про це інформує The Times із посиланням на дані західної розвідки, як повідомляє УНІАН.
Зазначено, що ці снаряди низької якості, але кремль отримує їх дуже багато.
"Незважаючи на те, що багато снарядів вважаються несправними, саме їх кількість дозволила росії досягати стабільних успіхів, нещодавно захопивши східне українське місто Вугледар", - сказано у матеріалі.
Зокрема джерела видання повідомили, що москва потрапила у залежність від постачання зброї від КНДР. Це сталося після того, путін особисто приїхав до Пхеньяну.
Водночас, як розповів співрозмовник видання, рф зазнає суттєвих втрат на війні проти України, зокрема 1200 військових на добу, з них 480 – тільки у боях за місто Покровськ.
Крім того, джерела видання розповіли, що росія не має сил, аби одночасно захопити Покровськ та відтіснити ЗСУ з Курської області. Для цього необхідно провести масову мобілізацію, але російська на це не хоче йти.
"Ми не бачимо жодних ознак того, що путін відступає від своєї головної мети – підкорення суверенітету України. Я не бачу жодної перспективи для переговорів у найближчому майбутньому", – додало джерело.
Нагадаємо, що У КНДР звинуватили США в ескалації війни в Україні.
- 341 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині бюджетникам ще не виплатили борги, а колишні полонені швидко опиняються на фронті
- 09:00 «Справа про геноцид луганчан»: росія знов фальсифікує та переписує історію
- 08:36 Майже три десятки атак за добу: росіяни активно штурмували Лиманський напрямок
- 20:00 У Києві луганських переселенців проконсультує спеціаліст ПФУ
- 19:00 Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1578
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1077
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 911
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 782


Майже три десятки атак за добу: росіяни активно штурмували Лиманський напрямок
Сіверськодонецька РДА формує склад ради з питань ВПО – хто може долучитися
Сіверськодонецькводоканал замовив деталей для дронів на майже 5 млн грн