Сили оборони на Луганщині знищили російський “Бук” (ВІДЕО)
Опубліковано 06.10.2024 - 11:00
Оператори РУБпАК “Рубака” 77-ї окремої аеромобільної бригади у Луганській області знищили російський ЗРК “Бук”.
Про це йдеться в телеграм-каналі “Бутусов плюс”.
“Блискуча робота українських “Бук-кілерів” – оператори РУБпАК “Рубака” 77-ї окремої аеромобільної бригади. Маленький і дешевий дрон-камікадзе вразив цілого монстра вартістю не менше 10 мільйонів доларів - російський ЗРК “Бук-М2”. Гончарівка, Луганська область”, – сказано у дописі.
Відео оприлюднив телеграм-канал “Рубака”.
Нагадаємо, 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса показав, як бійці підрозділу РУБпАк «Фенікс» знищують окупантів на Луганщині.
- 587 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
- 11:00 На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
- 09:31 Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
- 09:00 “ ШІ оголює різницю між журналістом і виробником контенту”: розмова з ChatGPT
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1272
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1053
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1020
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 943


Окупанти опублікували черговий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку
На ТОТ Луганщини обмежили пасажирські перевезення та не працює система оповіщення
Вчора росіяни ударили з РСЗВ по Луганщині
