Зеленський назвав Стармеру і Рютте найкращі умови для відновлення справедливого миру в Україні
Президент Володимир Зеленський у Лондоні зустрівся з премʼєр-міністром Великої Британії Кіром Стармером і Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте.
Про це повідомляє Офіс президента.
"Ключові теми наших перемовин – євроатлантична інтеграція та військове посилення України. Саме це створить найкращі умови для відновлення справедливого миру. Обговорили також якомога швидше виконання рішень Вашингтонського саміту НАТО й узгодили свої наступні кроки", - зазначив Зеленський.
Він також детально розповів про щоденні повітряні атаки з боку рф проти цивільних людей та обʼєктів, енергомережі й про нещодавні удари по інфраструктурі Чорноморської зернової ініціативи.
В аеропорту Лондона у складі делегації Зеленського зустрічав посол України у Великій Британії Валерій Залужний.

Нагадаємо, новий генеральний секретар НАТО Марк Рютте одразу після призначення 3 жовтня прибув із візитом до Києва.
Італійська газета Corriere della Sera написала з приводу візиту Зеленського у країни Європи про те, що він хоче переконати європейців саме на політичному рівні.
"Він, наприклад, знає, що ніколи не зможе офіційно відмовитися від окупованих територій (це дуже непопулярно для будь-якого українського політика). Однак він був би готовий до припинення вогню вздовж поточної лінії — без визнання нового офіційного кордону — в обмін на певні зобов’язання Заходу. По-перше, гарантія безпеки від Сполучених Штатів за зразком тих, які американці надали Японії, Південній Кореї та Філіппінам", - йдеться у статті.
- 328 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 За матеріалами ДБР «єдиноросу»-лісничому з Луганщини загрожує до 10 років ув’язнення
- 18:00 На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
- 17:00 Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
- 16:00 У Раді створили ТСК для розслідування махінацій з житлом для військових та ВПО
- 15:00 «Кожен день стає випробуванням»: як виживають без світла в окупованих Новодружеську та Привіллі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 850
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 734
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 660
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 605


На Кіровоградщині попрощаються з загиблим захисником з Луганщини
Окупанти оприлюднили список осіб з поховання у Лісовій Дачі та розшукують їхніх родичів
У Рубіжанській МВА новий начальник