Луганський театр дасть вистави у Дніпрі та Києві
У четвер, 24 жовтня, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр вирушає на фестиваль до Дніпра.
Про це йдеться на сторінці закладу у Facebook.
“Чекаємо зустрічі з нашими глядачами. “Ніч на полонині”, історія кохання, режисер та музичне оформлення - Сергій Павлюк”, – сказано у повідомленні.
Вистава відбудеться у Дніпровському національному театрі Т.Г. Шевченка 24 жовтня о 18:00.
Також колектив театру виступить у Києві на відкритті 84-го театрального сезону 25 листопада о 18:00.
“Тунджер Джюдженоглу, режисер та музичне оформлення - Володимир Московченко,
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, основна сцена”, – зазначили у театрі.
Квитки на виставу можна придбати за посиланням.
Нагадаємо, Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр 6 липня закрив 83-й театральний сезон.
- 528 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ
- 17:00 На війні загинув військовий з Білолуцька, його поховають на Харківщині
- 16:00 Луганчани передали чотири позашляховики бійцям штурмового батальйону 92-ої бригади
- 15:00 Підозру отримав ексочільник «військового комісаріату міста Луганська лнр», який займався насильницькою мобілізацією
- 14:55 Події на саміті G7 розчарували і озлобили українських дипломатів, - The Guardian
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3283
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1898
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1157
- “На папері красиво, а по факту - розруха”: у Сіверськодонецьку скаржаться на бардак і мародерство 11.06.2025 переглядів: 902