"Перспектива негативна для оборони міста", - генерал-лейтенант дав прогноз щодо ситуації у Селидовому
Ситуація в місті Селидове Покровського району на Донеччині продовжує погіршуватися.
Про це повідомив в етері "Radio NV" генерал-лейтенант Ігор Романенко.
"Ворог зайшов безпосередньо в місто. Важливо й те, що відбувається навколо. Яким чином буде забезпечуватися логістичне забезпечення підрозділів", - пояснив Романенко.
Він додав, що ситуація погіршується, клешні навколо міста просуваються, вони здійснюють вогневий вплив на логістичні шляхи.
"По логістиці ситуація також погіршується. То ж перспектива негативна для оборони міста", - заявив генерал-лейтенант.
Військовий заявив, що, скоріше за все, Силам оборони доведеться залишати позиції в місті, аби зберегти життя українських оборонців.
Водночас Ігор Романенко повідомив про подальші плани ворога в Донецькій області.
"Після того, як понад місяць тому вони проводили наступальні дії в першу чергу на Покровськ і отримали відсіч. Вони перегрупувалися і зосередилися на південному флангу від Покровська – це Вугледар, Курахове і потім на Покровськ. На жаль, вдалося їм захопити Вугледар. І далі вони просуваються, зараз найбільша активність спостерігається під Курахове. Зберігаючи план та основну ціль – це Покровськ", - розповів генерал-лейтенант.
Нагадаємо, що росіяни вбили чотирьох військовополонених нацгвардійців біля Селидового.
- 382 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 У конкурсі «Вікі любить пам'ятки» назвали найкращу фотографію з Луганщини
- 11:00 Грошова допомога жителям Лисичанської громади: перелік програм та деталі
- 10:00 «Він був для нас татом»: у Львові вшанують Курта Шміда концертом «Віденська весна»
- 10:00 За воєнні злочини судитимуть очільників окупаційної адміністрації та «військкомату» на Луганщині
- 09:02 ЛОВА: Дітей з ТОТ Луганщини долучають до військових змагань під егідою «юнармії»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2026 переглядів: 4813
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2125
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1567
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 998


За воєнні злочини судитимуть очільників окупаційної адміністрації та «військкомату» на Луганщині
Луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти
Окупанти заявили про удар по адмінбудівлі у Марківці на Луганщині (ФОТО)