ISW: путін певний, що "втома заходу" від війни в Україні допоможе йому одержати перемогу
Російський диктатор Володимир путін розглядає ознаки "втоми Заходу від війни в Україні" як можливість для продовження військової агресії. Зокрема російський лідер зберігає надію на досягнення перемоги у війні.
Про це пише Інститут вивчення війни (ISW).
Зазначено, що під час спілкування з журналістами 25 жовтня після саміту БРІКС у Казані, путін заявив, що росія планує посилити свої зусилля попри "виснаження" своїх противників та зміну західної риторики.
У звітіт йдеться про те, що, відповідаючи на запитання про вплив західної підтримки та міць російських військ, диктатор сказав, що рф повинна продовжувати активні дії в Україні.
Ба більше, він стверджував, що Захід "реалістичніше" оцінює ситуацію навколо України і, на його думку, "пом'якшує риторику" щодо необхідності стратегічної поразки москви.
Сам російський диктаторбув задовлений змінами у західних заявах і додав, що кремль "може тільки похвалити" такий крок.
В інтерв’ю він нагадав, що росія прагне завершення війни на власних умовах, які відображатимуть "реалії на полі бою".
Крім того, путін зазначив, що його мета залишається незмінною:
- добитися капітуляції українського уряду;
- підірвати українську державність;
- знищити армію.
На думку аналітиків ISW, стратегія російського диктатора базується на припущенні, що Захід рано чи пізно припинить підтримку України, а це дозволить рф.
Водночас експерти вважають, що такі розрахунки не є гарантованими, оскільки відмова Заходу від підтримки України залишається малоймовірною.
Нагадаємо, що Сирський спростував заяву путіна щодо оточення ЗСУ на Курщині.
- 406 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
- 08:30 З мінометів та ствольної артилерії ворог завдав ударів на Луганщині
- 19:00 Кремінська МВА виділила ще 315 тис. грн на підтримку військових, ветеранів та їхніх родин
- 18:00 Сили оборони уразили склад пально-мастильних матеріалів на ТОТ Луганщини
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили грошову компенсацію за програмою «єОселя»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 851
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 769
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 641
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 609


ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
З мінометів та ствольної артилерії ворог завдав ударів на Луганщині
Програму житлових кредитів для ВПО 60+ із Сіверськодонецької громади продовжать, - Бойко
